8 46 45 18 99

Gyvenamieji namai

Skydiniai-karkasiniai namai statomi iš gamykloje visiškai paruoštų sienų skydų su išorės, kai kuriais atvejais – ir su vidaus apdaila. Kaip tai atliekama? 

Pirmasis ir svarbiausias skydinio-karkasinio namo statybų etapas – bendravimas su architektu bei konstruktoriumi, tikslinant ir derinant būsimojo statinio projektą. Kuo šis tikslesnis ir aiškesnis – tuo geresnis rezultatas, nes visos korekcijos turi būti atliktos iki skydo gamybos. Čia ypač tinka sena kaip pasaulis taisyklė – devyniskart pamatuok, dešimtą pjauk.

Profesionalių konstruktorių ir naujausios programinės įrangos pagalba kūrybinis sumanymas virsta patikimu techniniu projektu, pagal kurį CNC medžio apdirbimo staklėmis gaminamos medinės skydų dalys. Jos kokybiškai ir greitai surenkamos modernioje skydų gamybos linijoje.

Sienų ir kiti namo skydai nugabenami į statybos aikštelę ir surenkami ant pamatų vidutiniškai per 2–3 dienas. Šitaip išvengiama pragaištingo oro sąlygų poveikio sienų ir perdangų konstrukcijoms.

Nuo namo statybų ne vieną atbaido įsivaizduojamas ilgas laikotarpis laukiant galutinio rezultato, būtinybė derinti darbų grafiką su oro sąlygomis, medžiagų įsigijimą – su finansinėmis galimybėmis. Skydinių-karkasinių namų gamybos ir montavimo technologija išsklaido dvejones: jos dėka laiko sutaupo net nekantriausieji.

UAB „Litimbera“ gaminami skydiniai-karkasiniai namai bei kiti statiniai atitinka techninius bei šilumos varžos reikalavimus, kurie yra vienas iš svarbiausių kriterijų renkantis būstą, aktualius architektūros ir dizaino kriterijus bei klientų skonį. Tai padėjo pelnyti ne tik Lietuvos, bet ir kitų šalių užsakovų pasitikėjimą.

Gaminame ir montuojame įvairių dydžių bei modelių gyvenamuosius namus. Galite pateikti savo eskizą arba rinktis iš mūsų siūlomų variantų. Maloniai laukiame Jūsų klausimų tel. (8 46) 45 18 99 bei el. p. pardavimai@litimbera.lt