8 46 45 18 99

Stogų konstrukcijos

Vaizdžiai kalbėdami apie darnios šeimos namus, minime tvirtai laikomus keturis jų kampus. Statant namą, ne ką mažiau svarbi konsturukcijos dalis yra stogas.

UAB „Litimbera“ gamina stogų santvaras pagal moderniausius standartus:

  • Projektus bei gamybinę dokumentaciją rengiame „RoofCon“, „TrussCon“ specializuota programine įranga;
  • Konstrukcijai naudojame džiovintą kalibruotą graduotą medieną;
  • Medieną pjaustome bei presuojame „Randek Bautech AB“ įrenginiais: CNC pjūklu ir presu;
  • Konstrukcijas jungiame „MiTek“ vinių plokštelėmis;
  • Produkcijai suteiktas BM „TRADA“ CE sertifikatas. 

"MiTek" santvarų gamybos įrengimų istorija

Pasaulio lyderis sujungiamųjų elementų gamybos srityje „MiTek Industries“ – pasaulio lyderis vinių plokščių gamybos srityje. Kompanijos atstovai ir partneriai įsikūrę Europoje: Prancūzijoje, Vokietijoje, JK, Švedijoje, Suomijoje, Turkijoje, Čekijoje, Rusijoje, Lenkijoje, Rumunijoje; taip pat Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, JAV, Kanadoje, Afrikoje ir Zimbabvėje.

Kompanija „MiTek“ kaip šeimos įmonė įkurta 1942 m. JAV, Sant Luiso mieste Misūrio valstijoje. Įmonė augo ir perėjusi įvairius   įrangos tobulinimo etapus šiuo metu  ūkinę veiklą vykdo penkiuose žemynuose ir užima 76 % pasaulio rinkos.

Pabaltijyje 2008-aisiais duris atvėrė pirmasis bendrovės „MiTek Industries“ filialas. „MiTek Industries AB“ filialas „Mitek Baltic“ Baltijos valstybių rinkoje pristato santvarų gamybos technologiją ir parduoda klientams dantytas plokšteles – neatskiriamą pramoniniu būdu gaminamų medinių santvarų sudedamąją dalį. Bendrovė, siekdama savo klientams visame Pabaltijyje greičiau pristatyti minėtas plokšteles ir kitą produkciją, įrengė sandėlį Rygoje.

„MiTek“ santvarų tvirtiklis – laisvė renkantis formą

„MiTek“ jungiamosios plokštės su stogo santvaromis užtikrina maksimalų konstrukcinį tvirtumą bei lengvumą, tad yra geriausias pasirinkimas formuojant didelę atvirą erdvę be kolonų ar sienų komerciniame, gyvenamajame ar žemės ūkio paskirties pastate. 

Tokių stogų konstrukcijų apkrova stebėtinai maža, o tai padeda sutaupyti išvengiant būtinybės pirkti itin tvirtą atraminį pagrindą. „MiTek“ jungiamosios plokštės su stogo santvaromis taip pat yra efektyviausia priemonė dengiant gyvenamojo namo stogą. Santvaros forma, langai, stoglangiai ar kitos stogo detalės neturi įtakos darbo efektyvumui: kuo daugiau dalių kartojasi projekte, tuo greičiau ir pigiau galima atlikti darbą.

Dar viena priežastis naudoti „MiTek“ technologijos stogo santvaras yra neribotos galimybės montuoti stoglangius ten, kur dizaineriui atrodo tinkama. Kadangi medinės stogo santvaros yra ypač lengvos ir tvirtos, tokia stogo konstrukcija lengvai išlaikys net didelius langus, stoglangius ar jų eiles.

Kita reikšminga bei unikali savybė – tokio stogo santvarų šlaituose galima įrengti elektros instaliaciją, vandentiekio ar dujotiekio trasą. 

Švarus ir greitas statybos procesas

Pasirinkus jungiamųjų plokščių santvaras, visi komponentai pateikiami paruošti, juos tereikia surinkti. Nereikia jokių papildomų medžiagų ar sudėtingo darbo esant blogoms oro sąlygoms. 

Beveik nėra tikimybės, kad padarysite klaidų – detalės tinka viena prie kitos tarsi dėlionė. Tad surinkimo procesas neužtrunka. Tai gerokai sumažina darbuotojų ir įrangos poreikį, išlaidas statybos aikštelėje.

Jungiamųjų plokščių santvaros technologija gali būti taikoma ir statant didelius statinius.

Dažniausiai naudojami santvarų tipai

ą1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Turite klausimų?

Maloniai prašome skambinti mums tel. (8 46) 45 18 99 bei rašyti el. p. info@litimbera.lt