8 46 45 18 99

Apie mus

Šiluma ir gyvybe alsuojantis medinis namas ar šalti akmens rūmai? Ko gero, nė neverta klausti, kur mieliau įsikurtumėte! Jei vis dėlto tebesvarstote, apsispręsti padės UAB „Litimbera“ specialistai. Bendrovės veikla aprėpia skydinių-karkasinių gyvenamųjų namų, pramoninių bei kitų statinių, santvarų, statybinės konstrukcinės medienos ruošinių ir dailylenčių gamybą.

Nuo 1996 m. gyvuojančios ir nuo 2002 m. medienos apdirbimo srityje veikiančios UAB „Litimbera“ komanda didžiuojasi sukaupta patirtimi, kuri užtikrina aukščiausią paslaugų kokybę ir nuoseklią plėtrą. Bendradarbiaudami su Rusijos medienos perdirbėjais, Lietuvos miškų urėdijomis ir privačių miškų savininkais, įgyvendiname privačių asmenų bei įmonių užsakymus Lietuvoje, Latvijoje, Kaliningrado srityje (Rusija), Švedijoje bei Norvegijoje.

Čia, miškų turtingoje Šiaurės Europoje bei Skandinavijoje, anot istorikų, ir atsirado pirmieji mediniai gyvenamieji namai. Statyti iš medžio šiuose kraštuose populiaru ir dabar, juolab kad technologijos gerokai pažengė į priekį. UAB „Litimbera“ – moderni įmonė, kurios svarbiausi prioritetai yra racionalus gamybos procesas bei dėmesys kliento poreikiams nuo pirminės konsultacijos iki naujutėlio namo rakto įteikimo.

Reikia patarimo?

UAB „Litimbera“ specialistai laukia Jūsų klausimų bei pageidavimų tel. (8 46) 45 18 99 bei el. p. info@litimbera.lt ir pardavimai@litimbera.lt. Pasitelkus profesionalų pagalbą, svajonė apie pasakiškai jaukius namus lengvai taps realybe.