8 46 45 18 99

Visuomeniniai ir komerciniai pastatai

Istoriškai medinė architektūra niekada neapsiribojo vien gyvenamaisiais namais – iš medžio buvo statomi ir visuomeniniai, ir sakraliniai pastatai. Galimybės taikyti skydinių-karkasinių statinių technologijas taip pat yra neribotos.

Erdvė architekto bei dizainerio fantazijai, trumpa statybų trukmė, puikios šilumos izoliacinės savybės – tik keletas skydinių-karkasinių pastatų pranašumų. Patraukli kaina – dar vienas reikšmingas argumentas statytis komercinės, ūkinės paskirties arba pramoninį pastatą iš medžio.

Daugelį metų technologijos tobulinimui skyrusios UAB „Litimbera“ įdirbis – originalaus dizaino praktiški biurai, viešbučiai, paviljonai, kioskai, renginių estrados, cechai bei kiti skydiniai-karkasiniai statiniai, atitinkantys savo paskirtį bei sumanytojų pageidavimus.

Gaminame ir montuojame įvairių dydžių bei modelių visuomeninius ir komercinius medinius pastatus: galite pateikti savo eskizą arba rinktis iš mūsų siūlomų variantų. Konstrukcijų gamybos greitį ir kokybę užtikrina CNC medžio apdirbimo staklės, „skaitančios“ konstruktorių parengtus projektus bei detalius skydų brėžinius.

Kokiame pastate norėtumėte pradėti savo verslą?

Pasidalykite su mumis savo mintimis ir klausimais tel. (8 46) 45 18 99 bei el. p. pardavimai@litimbera.lt.