8 46 45 18 99

Gamyba ir kokybė

Medžio virsmas statybų medžiaga – netrumpas procesas. Mišku kvepiantys rąstai pirmiausia atsiduria UAB „Litimbera“ lentpjūvėje. Kitu etapu supjaustyta mediena patenka į kompiuterizuotas džiovyklas.

Pasitaiko, jog ši pažangi technologija nuvertinama klaidingai manant, neva tinkamai apdoroti medieną galima ir paprasčiausiai išdžiovinus ją lauke. Vis dėlto profesionalai sutaria, kad mūsų dienomis šis autentiškas būdas tėra technologijos istorijos dalis. Įvertinti medienos tvirtumą ir kitus kokybinius parametrus galima tik išdžiovinus ją specialiai pritaikytomis automatizuotomis sąlygomis, nustačius pageidaujamą drėgnumą.

Išdžiovinta mediena pjaustoma, kalibruojama, gaminant santvaras presuojama moderniausiais specialiosios paskirties įrenginiais. Apdailos gaminiai, kuriems ypač svarbus matmenų tikslumas, yra papildomai obliuojami.

Renkantis medieną, tinkamą namų konstrukcijoms gaminti, būtina graduoti tašą, t. y. nustatyti jo tvirtumo klasę. Vertinant atsižvelgiama į medienos elastingumą bei tankį, atsparumą tempimui, lenkimui ir slėgimui. Medienos apdirbimo akreditacijos biuro BM „TRADA“ sertifikuota UAB „Litimbera“ graduoja savo gaminamą konstrukcinę medieną C16 bei C24 spaudais. Šios dvi konstrukcinės medienos klasės – populiariausios Europoje

UAB „Litimbera“ skydiniai-karkasiniai namai bei kiti statiniai gaminami bendradarbiaujant su architektais. Tad pastatai yra ne tik funkcionalūs bei patogūs, bet ir atitinkantys techninį reglamentą, šiluminės varžos norminius reikalavimus, aktualius dizaino kriterijus bei kliento skonį. Profesionalių konstruktorių ir naujausios programinės įrangos pagalba kūrybinis sumanymas virsta patikimu techniniu projektu.l;df

Specialistams daug ką pasako UAB „Litimbera“ naudojamos programinės įrangos gamintojų vardai: „Dietrich‘s“, „RoofCon“ statybų valdymo programinė įranga yra specialiai skirta medienos konstrukcijų projektavimui. CNC centrai „Krusimatic“ bei „Randek“ užtikrina galimybę preciziškai įgyvendinti sudėtingiausius brėžinius, o modernioje skydų gamybos linijoje būsimojo statinio dalys surenkamos kokybiškai ir greitai.

„Litimberos“ gaminamos santvaros žymimos CE ženklu, kuris liudija gaminį atitinkant Europos Sąjungos EN 14250:2010 standarto reikalavimus dėl sveikatos, naudojimo saugos ir aplinkos apsaugos bei užtikrina laisvą jo judėjimą Europos Laisvos Prekybos Asociacijos ir Europos Sąjungos vieningoje rinkoje, iš viso – 32 valstybėse.